SERNIK NA ZIMNO Z GALARETEK + FILMIK

10 mar 2023
data:post.title
Sernik z galaretek to taki expresowy deser idealny dla dzieci i nie tylko, polecam przepis. 


SKŁADNIKI : 
  • 5 galaretek- każda inna ( smaki i kolor dowolny) 
  • 5 serków waniliowych, każdy po 150 g 

PRZYGOTOWANIE : 
  1.  Do misek wsypałam 5 różnych galaretek cytrynowa agrestowa truskawkowa Borówkowa i krystaliczna może być również jakaś inna dowolna i teraz wlejemy do każdej galaretki po półtorej szklanki wody i poczekamy aż on ostygnie do wolne coś wlewamy wrzątek.
  2. Każdą galaretkę należy rozmieszać do każdej galaretki dodaję po jednym serku. Serki z galaretką należy rozmieszać.
  3. Na dno tortownicy wleję pierwszą warstwę galaretki i tutaj trzeba sobie zrobić miarkę na przykład chochelka i liczymy.
  4. Dwie chochelki, dajemy do lodówki żeby stężała pierwsza warstwa już nam stężała i teraz wlejemy następną galaretkę na przykład czerwoną dajemy do lodówki galaretka już się zastygła teraz nalewamy inny kolor niebieski.
  5. Chłodzimy i tak do wyczerpania wszystkich galaretek sernik już zastygł galaretki są twarde teraz go Wyjmujemy sernik Polałam od spodu ciepłą wodą troszeczkę i wystarczy teraz talerz polewamy go od spodu ciepłą wodą i on bardzo szybko odrywa się od formy i tak wygląda sernik z galaretek bardzo ładny i łatwy przygotowany.
  6. Cudowny łatwy w przygotowaniu serniczek sernik z galaretek bardzo łatwo się przygotowuje on tutaj pięknie tańczy na talerzu ale już go spróbujemy wspaniały sernik.
  7. Cudowny lekko kwaskowy słodki galaretkowy serniczek polecam państwu przepis taki sernik ucieszy dzieci i nie tylko.


 

Prześlij komentarz