SEE BLOGGERS 2015 - GDYNIA

1 sie 2015
data:post.title
Dzisiaj krótka relacja ze spotkania blogerów z Polski.
Dnia 25-26.07.2015 w Gdyni odbyło się ogólnopolskie spotkanie blogerów- See Bloggers. Dwa dni w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym gdzie odbyły się bardzo ciekawe prelekcje i świetne warsztaty. Nie było szansy aby uczestniczyć jednocześnie na wykładach,warsztatach więc każdy wybierał co dla niego najważniejsze. Było co robić, było co oglądać i kogo słuchać.
Przyjechały między innymi : Magdalena Kanoniak ( radzka.pl), Agata Jędraszczak (kuchniaagaty.pl), Ania i Jakub Zając (fashionable.com.pl) i wiele innych ciekawych blogerów.
 Całe spotkanie przygotowane na najwyższym poziomie, jak również atrakcje zapewnione przez organizatora. Jest to moje pierwsze uczestnictwo w See Bloggers i mega doświadczenie które daje kopa do dalszego blogowania. Poznałam w realu wiele osób, które znałam tylko z internetu, a to miłe uczucie. Nie da się opisać wszystkiego co dokładnie się wyważyło, ponieważ większość czasu spędziłam na warsztatach.


Rewelacyjne warsztaty z marką Olympus, które prowadził Kuba Kazimierczyk.Warsztaty z marką ACER, które prowadził Marcin Nowak ( Randall ) 


W strefie cookingowej Siemens działo się bardzo dużo; warsztaty z Josephem Seeletso; Agatą Jędrzejczak, Pauliną Wnuk.
Warsztaty molekularne z NETTO ;Tak wygląda drink molekularny, porzeczkowy. przepyszny...


Warsztaty z Grant's Whiski, ten kto na nich był wie że były super.Następnego dnia pyszne śniadanie z BelVitą ;Podsumowując dwa dni pełne wrażeń, impreza super, ciągle coś się działo, masa uczestników, prelegentów i wolontariuszy. Gwiazdy blogosfery i yotuberów na See Bloggers to między innymi; Cyber Marian, Tomek Tomczyk, Jessica Mercedes, Martin Stankowicz, Paweł Opydo, Piotr Bucki a gość specjalny to dziennikarz Marcin Meller.


Wróciłam pełna pomysłów, motywacji do działania oraz mnóstwa celów które chcę zrealizować. Dziękuje organizatorom i prelegentom za to że mogłam tam być:)
Fajnie jest być w takim miejscu, fajnie jest być cząstką czegoś tak dużego,
 "See Bloggers "Blogissimo !!!

1 komentarz